Sign in to follow this  
Followers 0
starex

Nie udało się uruchomić gry (brakujący plik wykonywalny)

19 posts in this topic

Nie mogę uruchomić Counter-Strike i pokazuje mi jak w temacie "Nie udało się uruchomić gry (brakujący plik wykonywalny)"

0

Też to miałem, reinstal steama i siema :)

0

Spróbuj wyłączyć i włączyć Steam, następnie uruchomić gre.

PS. Drez, każdy problem rozwiązujesz reinstalem. Masz rację, ale po co ściągać te aktualizacje i na nowo CS'a jak można poradzić inaczej czasami ?

Edited by JaMajka
0

Hmm. Ja to też miałem tylko, że u mnie pisało "brakujący plik wykonywalny Half-Life) więc musiałem pobrać całego Hlaf po czym cs normalnie mi się odpalił :)

0

Spróbuj wyłączyć i włączyć Steam, następnie uruchomić gre.

PS. Drez, każdy problem rozwiązujesz reinstalem. Masz rację, ale po co ściągać te aktualizacje i na nowo CS'a jak można poradzić inaczej czasami ?

To też nic nie dało.
0

[quote name=Sentr ^_^' timestamp='1361305938' post='162862]

Hmm. Ja to też miałem tylko, że u mnie pisało "brakujący plik wykonywalny Half-Life) więc musiałem pobrać całego Hlaf po czym cs normalnie mi się odpalił :)

No nie wiem mam tam folder Half-Life ma 723 MB i raczej niczego mu nie brakuje.

0

[quote name=Sentr ^_^' timestamp='1361389981' post='163116]

Też miałem 723, ale i to się aktualizowało.

Half-Life jest nieprzekształcony a każda próba kończy się komunikatem "Przekształcanie zakończone niepowodzeniem (No ...)"

0

No to nie wiem co możesz jeszcze zrobić. Aktualnie u mnie nawet steam przestał poprawnie działać więc postanowiłem przejść na ns.

0

up, to samo kolejny up;date z strony valve 9mb i juz mi sie cs skopal..

0

Zrobiłem downgrade i jest spoko tylko wyskakują dwa errory ale można je pominąć.

0

ja zrobiłem cos takiego

steam --> biblioteka --> ppm na cs'a --> właściwości --> pliki lokalne --> sprawdź spójność plików gry.

Zobaczy co jest nie tak z grą i potem ściagnie Ci ja na nowo ja tak wczoraj zrobiłem i cs jak nowy :D

0

ja zrobiłem cos takiego

steam --> biblioteka --> ppm na cs'a --> właściwości --> pliki lokalne --> sprawdź spójność plików gry.

Zobaczy co jest nie tak z grą i potem ściagnie Ci ja na nowo ja tak wczoraj zrobiłem i cs jak nowy :D

Robiłem i nic nie wykrywał.

0

Skoro nie wykrywa Ci nic możliwe że nie masz cs'a opisanego w rejestrze, powiedz miałęś może robiony format komputera bądź czyściłeś rejestr na własną rękę?

Jeśli tak możesz stworzyć nowy plik rejestru do Cs'a, albo od nowa zainstallować steam'a

Edited by AdmiralXV
0

Problem już dawno za sobą ale można spróbować coś takiego. Pobrać pirackiego Half-Life i wrzucić do folderu common.

(piszę to żeby inni mogli to naprawić, ja miałem na płytce z Counter-Strike Half-Life'a)

Edited by starex
0

Ja też czasami tak mam, ale albo odczekuję jakiś czas i próbuję ponownie, albo coś jest z grą,nie każda da się odpalić.

0

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został ZAMKNIĘTY z powodu wyczerpania zawartego w nim wątku.

Z pozdrowieniami.

Zespół Grajkownia.com

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0