Skocz do zawartości

Witaj na forum Najlepsze serwery CS Grajkownia.com
Nie będziemy Cię ściemniać superlatywami czy obietnicami abyś tylko się zarejestrował, zamiast tego dostaniesz suche fakty:
Istniejemy ponad 3 lata. Mamy swoje tradycje oraz ugruntowaną pozycję, dzięki czemu masz pewność, że każda minuta, która poświecisz na Grajkowni nie zostanie zmarnowana 'upadkiem' sieci. Posiadamy klimatyczne serwery cs 1.6, bazę ponad 1200 pluginów, modów i poradników do których otrzymasz pełny dostęp po rejestracji. Rejestracja zajmie Ci maksymalnie 12 sekund. (sprawdzone!) Jeśli to Cię nie przekonuje to zapoznaj się z opiniami innych użytkowników Grajkowni
Zaloguj się Zarejestruj
Zdjęcie

A może Diablo 10001 lvl?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
52 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Nowe Diablo 10001 lvl. (57 użytkowników głosowało)

Czy jesteś za tym aby postawić taki serwer?

1. Głosowano Tak. (40 głosów [70.18%] - Zobacz)

Procent głosów: 70.18%

2. Głosowano Nie. (17 głosów [29.82%] - Zobacz)

Procent głosów: 29.82%

Głosuj Goście nie mogą głosować

Blade

Blade

Bajkopisarz

• VIP
  • Inne: Grajkownia Team
  • 7354 postów
    • Czas Online: 42d 10h 9m 11s
  • Gadu-Gadu:
  • Nick w Grze:Blade
  • SkądStarogard Gdański
Witajcie moi drodzy,

Niedawno powstała koncepcja na postawienie tego samego Diablo co posiadamy, ale ze zmianami przystosowanymi do 10001 lvl. Przedstawiało by się to następująco:

- max lvl 10001
- max statystyki po 5000
- odpowiednia konfiguracja moda
- zwiększony dmg itemów
- zwiększenie pewnych umiejętności klas
- możliwe nowe itemy, skuteczne na wysokie lvl

Jak pewno wiele innych dodatków, póki co jest to tylko moja myśl, a wiadomo, że zajmowałby się tym wszystkim od strony technicznej Moon, a więc też nie chce tutaj zbyt wiele wymyślać aby nie miał za dużo do robienia :P

Tak więc proszę o Wasze opinie na temat tego moda, a być może za jakiś czas z nim ruszymy.
Głosy osób nie grających na Diablo nie są brane pod uwagę jeśli są na nie i nie są uargumentowane wypowiedzią pisemną.

Pozdrawiam.

ShiZ

ShiZ

Evil Angel

• Grajek
  • PipPipPipPip
  • 146 postów
    • :
  • Skądwiesz, że tu coś pisze ?
Całkiem ciekawe można bo to było zrobić ;)

Small

Small

=D

• Zbanowany
  • 1514 postów
Oczywiście. Jak coś to mogę pomagać:P.

Dodany obrazek

Gość_dreziooo~~_*

Gość_dreziooo~~_*
  • Goście
Jestem na tak. Blade tylko mała przestroga, nie bierzcie adminów (małolatów) , bo serwer taki pocieszy się grywalnoscia przez pierwsze 2 tygodnie , a potem będzie pusty. Gralem na wielu takich serwerach i co chwilę jacyś pseudo admini bugowali lub robili co chcieli. Na tym serwerze musi być twardo postawiony regulamin.

-_-MesT-_-

-_-MesT-_-

Info gUd: Odpalony

• Zbanowany
  • 347 postów
  • Gadu-Gadu:
Ale to były by 2 diablo ten 99lvl i 10001lvl czy ten 99 przerobicie na 10001? bo jak będą 2 inne to na TAK !! ;d

dunc

dunc

nom

• Super Grajek
  • 1176 postów
    • Czas Online: 1h 17m 22s
zrob takiego coda lepiej ;d

rw2rnq.jpg

miedziu

miedziu

mów mi Pan

• Super Grajek
  • Inne: Grajek
  • 1261 postów
    • Czas Online: 1d 21h 19s
  • Gadu-Gadu:
  • SkądPrzytkowice (Kraków)
2 różne !!, napisał blade diablo, bardziej wtajemniczeni wiedzą dlaczego diablo, a nie inny mod.

Small

Small

=D

• Zbanowany
  • 1514 postów

Jestem na tak. Blade tylko mała przestroga, nie bierzcie adminów (małolatów) , bo serwer taki pocieszy się grywalnoscia przez pierwsze 2 tygodnie , a potem będzie pusty. Gralem na wielu takich serwerach i co chwilę jacyś pseudo admini bugowali lub robili co chcieli. Na tym serwerze musi być twardo postawiony regulamin.

a od czego jest Moonshine? On te bugi naprawi.

Dodany obrazek

DEVIANUS :)

DEVIANUS :)

Prezes MZK Koszalin

• Grajek
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 912 postów
    • Czas Online: 3d 15h 31m 51s
  • SkądKoszalin
Ja bym tam był za innym modem niż diablo jeżeli już macie stawiać kolejny serwer;p

Phaseolus coccineus syn. multiflorus

Dodany obrazek

Gość_dreziooo~~_*

Gość_dreziooo~~_*
  • Goście

a od czego jest Moonshine? On te bugi naprawi.

Grajac ninja wskakujesz na txt na nuke i siema tego nie da sie zakazac. Dodatkowe ograniczenia dla amazonki i magów dużo roboty :/ Ale jak chcecie.

Henio461

Henio461

LN_5pp_fiz

• Super Grajek
  • 1261 postów
    • Czas Online: 6m 53s
  • Gadu-Gadu:
  • SkądWłodawa
Gdyby taki serwer powstał, to w sprawie H@ i Vce można zrobić tak jak na obecnym Diablo, raczej nie byłoby problemu, abym się zajął dwoma serwerami (oczywiście nie pod względem technicznym, bo to brocha Moona). Co Ty na to Blade?
Ogólnie co do pomysłu to przemyślałem sprawę od ostatniej rozmowy i jestem na tak ;)

Blade

Blade

Bajkopisarz

• VIP
  • 7354 postów
  • Gadu-Gadu:
  • SkądStarogard Gdański
No ja Henio rozmawiałem z Moonem, jeśli chodzi o zarządzanie to śmiało mogę się zajmować, Moon'a poprosiłem o przerobienie mod'a, ale to i tak jeszcze nie było ustalanych żadnych dat. Rozmowa z Tobą, wtedy z Moon'em, na koniec z Prezesem, a teraz ankieta. Jeśli przejdzie to wtedy przedstawię Moon'owi opis tego Diablo no i w wolnej chwili zapewne coś tam poskrobie ;) Może jeszcze w tym roku, ale raczej dopiero w nowym będzie można myśleć o postawieniu tego serwera.

Natomiast jeśli wrócić do kwestii administracji, jest mi to obojętne czy Wy czy ja, ale to juz byś musiał się dogadać z Moon'em, bo nie chciałbym wymyślać i całą robotę zwalać na Was.

Xentis

Xentis

Powiedz czesc :>

• Grajek
  • PipPipPipPipPip
  • 294 postów
    • Czas Online: 3h 21m 23s
  • Gadu-Gadu:
  • SkądCoventry - Anglia ;D
Nie. Dlaczego? ponieważ np. taki gracz jak Boy będzie miał 600 lvl to nowy gracz nie ma szans. No powiedzmy sobie szczerze
Dlatego nie popieram tego..
@@devanius popieram cb. może zrobić jakiś inny mod? np. ODD2? albo 4funa? + ruletka ( byłby to pierwszy 4fun z ruletką ). ;)
Samemu podstawie pomysł Jail breaka --> ps. byłem adminem na N1 na całym świecie jail breaka, jeśli chcecie jakieś rady/pomoce dotyczące JB pytajcie śmiało ;). PS. mogę pomóc !

Edytowany przez Xentis, 16:56:43 - 10.12.2012.

Dodany obrazek

Chcesz pomocy?

Mogę Ci pomóc ale pamiętaj nie umiem wszystkiego!

Każdego dnia sie uczę i nabieram wprawy!

Henio461

Henio461

LN_5pp_fiz

• Super Grajek
  • 1261 postów
    • Czas Online: 6m 53s
  • Gadu-Gadu:
  • SkądWłodawa
Blade, rozmawiałem z Moonem, powiedział że nie ma nic przeciwko, skoro będę przy jego boku :D Bierymy tą robotę, oczywiście w razie potrzeby możemy liczyć na Ciebie, si? ;)

Blade

Blade

Bajkopisarz

• VIP
  • 7354 postów
  • Gadu-Gadu:
  • SkądStarogard Gdański
Pomyślimy ;D

Xentis

Xentis

• Grajek
  • PipPipPipPipPip
  • 294 postów
  • Gadu-Gadu:
A co z moim pomysłem? zamiast kolejnego Diablo może tak JB? brakuje tu jakiejś rozrywki ;(

Dodany obrazek

Chcesz pomocy?

jhay

jhay

TurboGrajkoMan

• Grajek
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 598 postów
    • Czas Online: 1d 12h 9m 24s

Nie. Dlaczego? ponieważ np. taki gracz jak Boy będzie miał 600 lvl to nowy gracz nie ma szans. No powiedzmy sobie szczerze
Dlatego nie popieram tego..
@@devanius popieram cb. może zrobić jakiś inny mod? np. ODD2? albo 4funa? + ruletka ( byłby to pierwszy 4fun z ruletką ). ;)
Samemu podstawie pomysł Jail breaka --> ps. byłem adminem na N1 na całym świecie jail breaka, jeśli chcecie jakieś rady/pomoce dotyczące JB pytajcie śmiało ;). PS. mogę pomóc !

Wtedy sie robi fast exp i reset co miesiac i po problemie. Te 10001 lvl samo mowi za siebie, rzeznia i szybka rozgrywka, bo jak duzo osob bedzie mialo wysokie lv to gra bedzie sie robic monotonna i zniechecajaca. Ja np gralem kiedys na 1001 lv i nie powiem gralo sie bardzo przyjemnie, pomimo kilku bugow z amazonka, zabojca, czarodziejka i jeszcze kilkoma, serwer caly czas byl pelny.

JaMajka

JaMajka

Wiecznie klatkujący

• Vice Prezes
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2009 postów
    • Czas Online: 35d 8m 49s
  • Gadu-Gadu:
  • Nick w Grze:JaMajka
  • Steam ID:STEAM_0:0:52796585
  • SkądChełm

Samemu podstawie pomysł Jail breaka

JB to dobry pomysł, ale widzę, że administracja już wybrała.

Kontakt :

- GG : 47409687

- Steam : grzesiekb43

Xentis

Xentis

• Grajek
  • PipPipPipPipPip
  • 294 postów
  • Gadu-Gadu:
Ja was rozumiem panowie/panie ale to nie o to chodzi ;/, mamy już diablo to czemu nie zrobić kolejnego serwera ? ( JB! ). ?
Ja na miejscu administracji zrobił bym ankiete Jb - tak/nie. Tak szczerze posiadamy już diablo, po co kolejny?
Moja prośba do administracji jest taka aby zrobili ankiete jeśli będziemy na tak :D, to będziemy mieć JB ( hura ! ).
Jeśli trzeba będzie samemu pomoge ;P

Dodany obrazek

Chcesz pomocy?

Blade

Blade

Bajkopisarz

• VIP
  • 7354 postów
  • Gadu-Gadu:
  • SkądStarogard Gdański

A co z moim pomysłem? zamiast kolejnego Diablo może tak JB? brakuje tu jakiejś rozrywki ;(

Ja was rozumiem panowie/panie ale to nie o to chodzi ;/, mamy już diablo to czemu nie zrobić kolejnego serwera ? ( JB! ). ?
Ja na miejscu administracji zrobił bym ankiete Jb - tak/nie. Tak szczerze posiadamy już diablo, po co kolejny?
Moja prośba do administracji jest taka aby zrobili ankiete jeśli będziemy na tak :D, to będziemy mieć JB ( hura ! ).
Jeśli trzeba będzie samemu pomoge ;P

Ale zauważ, że jest to temat / ankieta z zapytaniem co ludzie myślą o dodaniu takiego Diablo, a nie jaki kolejny serwer ludzie by chcieli.
Z doświadczenia przebywając na tym forum już prawie 4 lata wiem, że tego typu jednostkowe prośby o JB, DM czy jakiś inny mod, po prostu nie wypaliły nigdy. Najpierw ludzie chcą taki serwer, a potem Ci co go chcieli nawet tam nie zajrzą bo ciągle świeci pustkami.
Dlatego też lepiej spróbować postawić coś co na pewno jest grywalne i są na to chętni w znacznie większej liczbie.

Serwery CS 1.6 Non Steam - posiadamy serwery cs 1.6 diablo mod, serwery cs 1.6 ffa oraz serwery cs 1.6 gun game. Na naszym forum znajdziesz także pluginy do cs 1.6, mody oraz masę dodatków do counter strike 1.6 non steam.