Sign in to follow this  
Followers 0
KillerBe

Szukam Dobrej Komedii

49 posts in this topic

Stare polskie dobre kino: Jak rozpetałem drugą wojnę światową, nie ma mocnych, kogel mogel

0

"Kobiety pragną bardziej" - komedia romantyczna. Polska komedia "Zróbmy sobie wnuka", kom,edia sensacyjna "Ocean s Eleven:Ryzykowna gra", dobra też jest niby komewdia,ale zakrawająca raczej na lekki horror - polski film "Rewers", "Dziewczyna z sąsiedztwa", i tam gdzie gra Eddie Murphy , komedia musi być,jak w przypadku filmu "48 godzin" - sensacyjna komedia.

0

Wielki Stach lub Superhero Movie jeszcze są inne, ale już wcześniej podane były "O dwóch takich co poszli w miasto" i kontynuacje tych filmów "Harold I Kumar Uciekają Z Guantanamo" i "Harold i Kumar: Spalone święta" To są komedie przy których z pewnością się uśmiejesz:P Oczywiście polecam też wszystkie części "Straszny film" i "American Pie"

0

A może komedia kryminalna : "Stój, bo mamuśka strzela" z Sylvestrem Stallone w roli głównej?. Super komediowy dreszczowiec.Polecam.

0

Tak oglądałem ostatnio nawet, dupy nie urywa ale jak sie nie ma co robić, to trochę umili czas.

0

Może i nie urywa, ale musisz przyznać, że nawet ten kryminał jest owszem ,owszem. Ja oglądałam go z wielką przyjemnością, ciapowaty Stallone i Jego zwariowana mamuśka. ;)

0

Jak rozpętałem II wojne światową ^^

0

Cheech and Chong: Up in smoke, Clerks, Clerks 2, Jay & Silent Bob strikes back

więcej grzechów nie pamiętam ;)

0

"To nie tak jak myślisz,kotku" , "Bad Boys", "Płytki facet","Kac Vegas w Bangkoku", "Raj na ziemi".

0

Uważam, że fajną kryminalną komedią jest "Gra" z Michaelem Douglasem, jak i komedia "Ptaszek na uwięzi" z Goldie Hawn i Melem Gibsonem, czy polska komedia "Zróbmy sobie wnuka" nie mówiąc o "Sami swoi", "Nie ma mocnych", lub "Kogiel-mogiel"

0

Sorka za odkop :D
ale polecam stary polski film "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" :D bardzo fajna komedia

0

Tylko że Gra z Daglasem to jest dramat i nie ma tam nawet szczątka komedii chyba coś Ci pomylilo ziom oglądalem to z 6 razy

Uważam, że fajną kryminalną komedią jest "Gra" z Michaelem Douglasem,

0

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został ZAMKNIĘTY z powodu wyczerpania zawartego w nim wątku.

Z pozdrowieniami.

Zespół Grajkownia.com

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0